Dane firmy

Poradnictwo psychologiczne - Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO


Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO


Sienna 72, 00-833 Warszawa

Tel: 22 654 09 47

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Ambitni ludzie w okresie aktywności zawodowej są w stanie dokonać wielkich rzeczy. Niektóre zadania powodują wręcz podniecenie u takich osób, co w efekcie przynosi wir pracy i niesamowite efekty. Co jednak w sytuacji, kiedy nawet najbardziej dopasowana do preferencji człowieka praca zamienia się w coś, co przyjmuje postać utrapienia?

Stan ten nazywa się swoistym wypaleniem zawodowym. O ile zazwyczaj przechodzi on po długim urlopie lub wakacjach, to u niektórych trwa przez miesiące, a nawet całe lata. Jak pomóc takiej osobie? Czy musi ona rezygnować z ulubionej pracy?

Oczywiście, że nie. Wypalenie zawodowe to stan, który dotyka każdego. Jest to naturalna kolej rzeczy, gdyż przez całe życie nie da się wykonywać jednej czynności i wciąż być maksymalnie do niej zmotywowanym. Stany obniżonej chęci do pracy rozwiązuje się poradnictwem psychologicznym. Jednak gdzie szukać osób, które są w stanie pomóc?

Z rozwiązaniem przychodzi tutaj grono specjalistów, których znaleźć można pod adresem psychoterapeuci.pl. Wystarczy wejść na stronę i skorzystać z formularza kontaktowego lub zadzwonić.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Macromedica Centrum Medyczne


Jurija Gagarina 26, Warszawa

GNcd


Jasiniec 1, Warszawa

Skorzystaj z wyszukiwarki wbudowanej w nasz serwis