Dane firmy

Projekty elewacji Lublin | http://mbaprojekty.pl/


Martyniuk Jakub Biuro Architektoniczne


Fabryczna 2, 20-301 Lublin

Tel: +48 515 176 118

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Dom to nie tylko świetnie zaprojektowane i wykończone wnętrza. Wizytówką każdego domu, budynku czy innego obiektu budowlanego jest elewacja. Elewacja powinna być tak dobrana, aby nie tylko zachwycała swoim wyglądem, ale też dobrze spełniała swoje zadanie. Projekty elewacji w Lublinie wykonuje rekomendowana firma, która oferuje trzy pakiety usług. Są one zróżnicowane cenowo i mają różny zakres działań. Są dwa podstawowe pakiety wizualizacji i rozbudowany pakiet projektowy, o których można poczytać na mbaprojekty.pl.

  1. Pierwszy pakiet podstawowy za ok. 400 zł - pozwala na szybki projekt, są to 2 wizualizacje i 2 poprawki na wybranym wariancie.
  2. Drugi projekt podstawowy za ok. 650 zł - zawiera 3 wizualizacje 3D i zakłada 3 poprawki w projekcie. Za każdą dodatkową koncepcję trzeba dopłacić ok. 100 zł.
  3. Trzeci projekt - najbardziej rozbudowany pakiet projektowy za ok. 1500 złotych. Wzbogacony jest, m.in. o zestawienie zastosowanych materiałów, koncepcję oświetlenia czy wykonanie rysunków z opisami i wymiarami.
     
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Egeria Sp.z o.o.


Krakowskie Przedmieście 53, Lublin

Kuźnia Grafiki


11 Listopada 60, Parczew

Skorzystaj z wyszukiwarki wbudowanej w nasz serwis