Dane firmy

Ścienne tapety do salonu - http://stylo-dom.pl/131-tapety-do-salonu


P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska


Zielona 55, 33-300 Nowy Sącz

Tel: 733 23 23 98

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Klamka to odrobinę niedoceniany element aranżacji domu. Całkowicie niesłusznie. Stylowa, finezyjnie wykonana klamka drzwiowa, może całkowicie zmienić charakter drzwi, w jakich jest zamocowana. Poza estetyką – ważne, by była łatwa w czyszczeniu, odporna na dłuższe użytkowanie oraz by nie uległa zbyt szybko uszkodzeniu.

Podobnie mają się tapety, ale te od kilku lat wracają do łask. Dobierając odpowiednie tapety ścienne do salonu można całkowicie odmienić klimat panujący we wnętrzu. Bez odpowiedniej tapety trudno stworzyć wnętrze w niektórych stylach np. retro. Ponadto ten element wyposażenia pozwala na całkowitą odmianę pokoju przy niewielkich kosztach i pracy. Dzięki tapetą imitującym różne materiały np. cegły, drewno czy skórę, możemy nadać salonowi niepowtarzalny charakter.

Bardzo duży wybór klamek oraz tapet do pokoju gościnnego i innych pomieszczeń znajdziemy na stronach sklepu internetowego Stylo-dom.pl. Stylo-dom.pl to w pełni profesjonalny i sprawdzony przez wielu klientów dystrybutor różnorodnych produktów, niezbędnych każdemu, kto urządza na nowo swoje lokum.

Wybierając odpowiednią dla nas klamkę drzwiową, kierujmy się nie tylko atrakcyjnością ceny. Porządnie wykonana klamka, zwłaszcza, jeżeli jest ze stali nierdzewnej, lub innego bardziej wytrzymałego materiału – może mieć nieco wyższą cenę.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

ALAN MED Gabinet Masażu


Przybyszewskiego 1, Kraków

Skorzystaj z wyszukiwarki wbudowanej w nasz serwis