Dane firmy

PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA VETICUS Tomasz Senderowski • Gabinet weterynaryjny ruda śląska


PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA VETICUS Tomasz Senderowski


11 Listopada 24, 41-717 Ruda Śląska

Tel: +48 576 997 964

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Apatia, brak apetytu, problemy ze wstawaniem i chodzeniem, niegojące się rany, biegunki i wymioty, ataki paniki lub agresji – to wszystko objawy świadczące o tym, że z psem lub kotem nie dzieje się najlepiej. A raczej z ich zdrowiem, o które należy bezzwłocznie zadbać pod okiem specjalisty.

W takich sytuacjach niezastąpioną pomoc świadczy gabinet weterynaryjny w Rudzie Śląskiej – Veticus. To przede wszystkim świetnie wyposażona klinika, w której pracują oddani pasjonaci i doświadczeni lekarze. Warto umówić się na wizytę celem konsultacji, zaawansowanych badań, zabiegu chirurgicznego czy szczepienia. Do dyspozycji specjalistów są między innymi rentgen oraz USG. Możliwe jest przeprowadzenie tlenoterapii, odrobaczania czy konsultacji dietetycznej. W doraźnych, pilnych przypadkach pod wskazany adres rusza pogotowie weterynaryjne.

Co ciekawe, obok gabinetu działa także sklep zoologiczny i salon groomerski, gdzie można się umówić na profesjonalnie strzyżenie sierści psa. Wszystko w jednym miejscu, w korzystnej cenie, na najwyższym poziomie.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Malaya Sp. z o.o.


Mickiewicza 18, Racibórz

Skorzystaj z wyszukiwarki wbudowanej w nasz serwis